OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 1
  Pokoi: 3

  Poziomy: Jednopoziomowy
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Deweloperski
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Nowa
  Układ pokoi: Niezależny
  Okna: Plastikowe
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Jasna, oddzielna
  WC osobno: Tak

  Rok budowy: 2019
  Budynek: Blok
  Głośność: Cicho

  Internet: możliwość pod.

OPIS

**ZAKUP BEZ PODATKU PCC!!!***
**Posiadamy pełną ofertę inwestycji**

*Nowe mieszkania Łódź - Nowe Złotno*

Inwestycja to nowoczesna, kaskadowa zabudowa licząca od 4 do 8 kondygnacji w której na przyszłych mieszkańców czekać będą funkcjonalne i wygodne lokale mieszkalne 2-, 3- i 4-pokojowe. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w duże balkony, a z lokali na najwyższych piętrach rozciągać się będzie piękna panorama miasta.

Budynek wyposażony w nowoczesną, cichobieżną windę, która połączy wszystkie kondygnacje z podziemnym wielostanowiskowym garażem.
Teren osiedla będzie ogrodzony, a dodatkowo zainstalowany zostanie system monitoringu wraz z urządzeniami nagrywającymi.
W ramach zagospodarowania terenu wykonane zostaną tereny zielone z roślinnością niską i wysoką oraz plac zabaw dla dzieci. Strefy wejściowe i klatki schodowe zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wykonane zostaną z wysokiej klasy materiałów. Położenie to zapewnia dogodne połączenie z centrum Łodzi, zarówno za pomocą samochodu jak i komunikacji.

Położenie inwestycji zapewnia dogodne połączenie z centrum miasta, zarówno za pomocą samochodu jak i komunikacji miejskiej. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura edukacyjna oraz usługowo-handlowa.

*Prezentowaną ofertą jest mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na 1. piętrze funkcjonalnego budynku w nowoczesnej architekturze.
Powierzchnia lokalu liczy 61,25 m2, na którą składają się:
- salon 16,58 m2,
- pokój 10,81 m2,
- pokój 10,13 m2,
- jasna, oddzielna kuchnia 7,27 m2,
- łazienka 3,66 m2,
- wc 1,46 m2,
- przedpokój 11,34 m2.
Mieszkanie z niespotykanym, ogromnym i pięknym balkonem o pow. 23,83 m2!!!

Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.
Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
Monitoring na terenie inwestycji.
Teren chroniony.
Termin oddania inwestycji 30.11.2019r.

Lokalizacja z całą pewnością spełni oczekiwania wszystkich, którzy oczekują spokoju i jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z centrum miasta.

**W SWOJEJ OFERCIE OPISYWANEJ INWESTYCJI POSIADAMY RÓWNIEŻ inne mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe na wszystkich kondygnacjach o zróżnicowanym metrażu. Posiadamy pełną ofertę inwestycji.

Szanowni Państwo.
Oferta zaprezentowana powyżej jest jedną z wielu, które mamy w swoim biurze. Nasza współpraca z wieloma deweloperami przekłada się na bogatą i różnorodną ofertę mieszkań i domów w zabudowie szeregowej. Dysponujemy pełną ofertą deweloperską lokali mieszkalnych w Łodzi jak również w okolicznych miejscowościach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze do którego serdecznie zapraszamy lub poza nim w dowolnym i wygodnym dla Państwa miejscu. Ze swojej strony zapewniamy szeroką i profesjonalną obsługę ofert deweloperskich w jednym miejscu.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI - Zenon Drygalski tel. 509018899, 695863399.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - licencja nr 21948.

**Profesjonalnie i bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, przeprowadzając Państwa przez całą procedurę kredytową oraz zapewniamy preferencyjne stawki kosztów notarialnych.
Więcej ofert, zdjęć i informacji na naszej stronie: www.alpen-nieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt